Send Mail English Polish
Gildia - deliveries of Special-Purpose Equipment

Usługi

Gildia Sp. z o.o. oferuje realizację projektów z zakresu wyposażenia placówek administracji publicznej w sprzęt specjalistyczny i oprogramowanie. Przy realizacji naszych przedsięwzięć dokładamy wszelkiej staranności, aby nasza oferta w pełni spełniała oczekiwania naszych klientów. Przy realizacji przedsięwzięć współpracujemy    z najlepszymi polskimi i zagranicznymi specjalistami w swoich dziedzinach. Są to firmy     z wieloletnim doświadczeniem branżowym i znajomością rozwiązań specjalistycznych. Nasze usługi skierowane są do instytucji stojących przed koniecznością modernizacji swojej infrastruktury technicznej, a których projekty są wyzwaniami wynikającymi z konieczności dysponowania wiedzą z różnych dziedzin i branż.

 

Serwis

W ramach usług prowadzimy serwis dostarczonego sprzętu i oprogramowania, który obejmuje zarówno naprawy i przeglądy objęte gwarancją jak i serwis pogwarancyjny. Wszelkie zgłoszenia serwisowe prosimy kierować za pośrednictwem maila lub telefonu dostępnych w zakładce Kontakt.

 

Szkolenia

Szkolimy personel z obsługi użytkowej i serwisowej dostarczonych przez nas urządzeń     i produktów. Szkolenia obejmują uruchomienie sprzętu oraz nadzór nad jego eksploatacją i odbywają się zazwyczaj w siedzibie klienta.